În A&D Pharma pasiunea, creativitatea și perseverența te conduc spre performanță! Îți oferim un mediu provocator și dinamic unde te poți dezvolta într-o echipă cu experiență, în care tu stabilești măsura impactului pe care îl poți avea. Acceptă provocarea de a face diferența împreună!

Farmacist Manager - Punkt

Responsabilități
  • Organizează și supraveghează amenajarea și funcționarea farmaciei;
  • Controlează respectarea codului de etică și deontologie de către farmaciști și asistenți;
  • Analizează profilul și specificul zonei și propune soluții de adaptare a farmaciei la acestea pentru a răspunde cât mai bine nevoilor pacienților și a crește cifra de afaceri;
  • nițiază și menține relații profesionale cu medicii pentru a conecta farmacia la problematica medicală a zonei în care se află și a crește numărul de clienți;
  • Supraveghează, coordonează, verifică și evaluează activitatea operațională a personalului din farmacie pentru a asigura continuitatea și calitatea actului farmaceutic la standard profesional ridicat;
  • Gestionează problemele administrative pentru a asigura buna funcționare a farmaciei.
Cerințe
  • Absolvent/ă al/a Facultății de Farmacie;
  • Experientă de minimum 1 an pe poziția de Farmacist în cadrul companiei;
  • Orientare spre client și spre rezultate;
  • Foarte bune abilități de comunicare și interrelaționare.
Beneficii
  • Pachet salarial motivant;
  • Dezvoltare profesională prin cursuri de specialitate;
  • Lucrul într-un mediu profesionist, cu potențial de creștere în carieră.

Procurement Specialist – Mediplus

  • Monitorizează piața furnizorilor și a categoriei de bunuri/servicii de care este responsabil; informează superiorii și departamentele interne din cadrul organizației asupra schimbărilor apărute în piață care pot avea un impact asupra organizației;
  • Exprimă și formulează propuneri cu privire la acțiunile pe care organizația ar trebui să le urmeze;
  • Propune și stabilește criterii de evaluare pentru bunuri/servicii în vederea identificării furnizorului/prestatorului final;
  • Administrează și soluționează atât reclamațiile interne (clienți) cât și pe cele externe (furnizori);
  • Dezvoltă, menține și actualizează baza de date a departamentului Achizitii;
  • Asigură desfășurarea unui procesul de ofertare competitiv;
  • Lucrează îndeaproape cu alte funcții din cadrul organizației în vederea asigurării unei comunicări eficiente.
Cerințe
  • Absolvent studii universitare;
  • Minimum 2 ani experiență; constituie avantaj experienta în achizitii cu furnizori pharma/bunuri non pharma;
  • Excelente abilități de comunicare și negociere;
  • Atitudine proactivă, implicare, spirit de echipă, initiativă, orientare spre client;
  • Capacitate de organizare, încadrarea și respectarea deadline-urilor;
  • Cunoștinte solide operare PC (Word, Excel);
  • Permis conducere categoria B.
Beneficii

Succesul precede implicarea, dedicarea și dinamismul echipei. Haide să ne cunoaștem și să creștem împreună! Trimite-ne datele tale:
Vă rugăm să vă exprimați opțiunea pentru a fi inclus(a) în baza de date de recrutare a grupului A&D Pharma*, prin bifarea opțiunii de mai jos. Vă informăm că procesarea datelor dumneavoastră cu caracter personal este necesară în desfăşurarea procesului de recrutare în scopul de a selecta candidatul ideal pentru fiecare post disponibil sau care va deveni disponibil în cadrul A&D Pharma.
În cazul în care vă exprimați acordul prin bifarea căsuței „da” de mai jos, vom păstra datele dumneavoastră și veți putea fi contactat de către noi atunci când apar noi oportunități de angajare care se potrivesc experienței dumneavoastră.
Informațiile referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal în acest context sunt disponibile în cadrul politicii de confidențialitate ce poate fi accesată aici.
incarca-ti CV-ul (.doc, .pdf)
lasa-ne pagina ta de LinkedIn
Da, sunt de acord ca datele mele cu caracter personal incluse în CV, completate de mine pe platforma de recrutare sau conținute în alte documente furnizate către dvs. cu această ocazie să fie stocate și utilizate de către grupul A&D Pharma* în legătură cu crearea unei baze de date pentru recrutare și să fiu contactat de către societățile din grupul A&D Pharma în legătură cu noi oportunități de angajare, prin utilizarea detaliilor de contact incluse în CV-ul meu.
Nu sunt de acord.

Acest consimțământ este acordat de bunăvoie și poate fi oricând revocat în scris și fără a fi necesar să oferiți o justificare, prin trimiterea unei solicitari, la următoarele coordonate:comunicare@adpharma.com
În cazul în care nu doriți să vă exprimați acordul de mai sus, vă informăm că la încetarea procesului de recrutare pentru poziția pentru care ați aplicat, datele dumneavoastră vor fi șterse si prin urmare nu vor fi incluse în baza noastră de date în scop de recrutare. De asemenea, dacă utilizați opțiunea de retragere a consimțământului, începând cu acel moment datele dumneavoastră vor fi șterse din baza noastră de date în scop de recrutare.
* MEDIPLUS EXIM SRL, SENSIBLU SRL, FUNDATIA SENSIBLU, A&D PHARMA MARKETING&SALES SRL, FARMACIA SPHERA SRL, FARMACIA SMART 101 SRL, EXTRA FARM ACD SRL, AA FARMA LEADER SRL, FARMA BUSINESS CLASS A SRL.

TESTIMONIALE

Mulți dintre colegii noștri și-au început cariera aici:

Cristina Horia, Director Executiv Fundația Sensiblu

Știi că lucrezi unde trebuie când colegii te susțin în reușită! În 15 ani am crescut împreună și am implementat proiecte de succes!